Pasgol Güvenilir Mi?

Pasgol güvenilir mi; sitenin güvenilir olduğunu anlamak için lisans, yorum, müşteri hizmetleri ve diğer güvenlik önlemlerine dikkat etmemiz gerekir. Tüm bu şartların beklenen niteliklerde olması durumunda sitenin güvenilirliğinden bahsetmek mümkün olacaktır.

Pasgol
Pasgol

Pasgol Lisansı

Özellikle Pasgol, ana sayfasında doğrudan lisans bilgilerini paylaşmamış olsa da hakkımızda bölümü içerisinde sitenin Curaçao eGaming 1668/JAZ numaralı lisansa sahip olduğunu belirtmiştir. Sitenin lisansı Curaçao Hükümeti kanunları göz önünde bulundurularak kontrol edilir.

Sitenin lisanslı olarak hizmet veriyor olması hem site içerisindeki işlemlerin site yönetimi tarafından denetimsiz yapılmadığı hem de sitenin Curaçao içerisinde kayıtlı olduğu anlamına gelir.

Lisans bilgileri göz önünde bulundurulduğunda Pasgol güvenilir mi; sitenin aktif lisansının olması güvenlik için olumlu bir noktadır.

Ancak yalnızca lisans bilgileri ile bir sitenin güvenilir olduğu anlaşılamaz. Diğer kullanıcıların yorumları da güvenlik için bir o kadar önemlidir.

Pasgol Yorumları

Pasgol yorumları incelendiğinde site uzun yıllardan beri hizmet vermesine rağmen yorum sayısının çok yüksek olmadığını görüyoruz. Yorumların büyük bir çoğunluğu olumlu iken şikayet olarak değerlendirilebilecek yorumların varlığını da görüyoruz.

Şikayetlerin içeriği incelendiğinde, sitenin belge kontrolü yapmasına ilişkin şikayetlerin varlığı göze çarpıyor. Güvenli bir işlem için sunulan bu hizmet; birçok bahis sitesinde olduğu gibi para çekme işlemi öncesinde zorunlu olarak belirlenmiştir.

Kullanıcılar da bu zorunlu belge kontrolü ve bekleme sürecinin kimi zaman uzadığını ve bu nedenden; kaynaklı diledikleri zaman para çekemediklerini belirtmiş. Ancak güvenlik önleminizin bir kere tamamlanması durumunda yeniden belge sunmanız gerekmez.

Bu nedenle şikayetler geçici niteliğe sahiptir ve belge onayı yapıldıktan sonra aynı şikayet ile tekrar karşılaşılmaz.

Pasgol Güvenilir Mi?
Pasgol Güvenilir Mi?

Pasgol Müşteri Hizmetleri

Bir sitenin güvenliği için önemli noktalardan biridir. Bir sitenin müşteri hizmetleri ne kadar iyi ise site içerisinde alacağınız; deneyim de o kadar olumlu olacaktır. Pasgol sitesi de bu durumu göz önünde bulundurarak farklı müşteri hizmetleri türlerini site içerisinde kullanmıştır.

Müşteri hizmetleri iyi mi, Pasgol güvenilir mi; müşteri hizmetleri hakkında yapılan yorumlara ve hizmetin hızlılığına bakıldığında; bu servisin iyi bir şekilde sunulduğunu anlayabiliriz.