Pasgol Finansal İşlemler

Bu siteye para kazanmak, iddaa oynayıp kazanmak ya da oyun oynayıp kazanmak amacıyla giriş yapıyor iseniz, pasgol finansal işlemler kapsamında hareket etmeniz, site içeriğinde para trafiğini yönetmeniz gerekecektir. Finansal işlemler nedir? Site hesaplarını kullanmak amacıyla para yatırmak ve kazanmanız durumunda, site hesaplarından para çekmek anlamına gelmektedir. 2 yönlü işlem, hem para yatırma, hem de para çekme işlemi, finansal işlemler olarak tanımlanmıştır. Bununla birlikte çeşitli yöntemler bir sitenin güvenilir olduğu anlamına gelmektedir.

Pasgol
Pasgol

Pasgol Para Yatırma

İlk olarak hesabınıza nasıl ya da hangi yöntemler ile para yatırma işlemi yapacağınızı anlatalım. Bir bankada hesabınız bulunuyor ise ya da bir bankada hesabınız bulunmuyor ise, müşteri hizmetlerinden alacağınız hesap numaralarına, havale, EFT gibi seçenekler ile para yatırabilirsiniz. Yine banka hesaplarınız üzerinden, karekod ya da cepbank gibi sistemler ile yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca banka kartı ve kredi kartı ile para yatırma işlemi de yapılmaktadır. Papara ile para yatırma, paykasa ile para yatırma, ecopayz ile para yatırma, astropay ile para yatırma ve bitcoin ile para yatırma gibi seçenekleri de kullanabilirsiniz. Her yatırım işlemi karşılığında, her gün mutlaka yatırım promosyonu alma hakkınızın olduğunu da unutmamalısınız.

Pasgol Finansal İşlemler
Pasgol Finansal İşlemler

Pasgol Para Çekme

Pasgol finansal işlemler anlayışının, birde para çekme seçeneği bulunmaktadır. Kazandığınız andan itibaren ya da en az bir defa para kazanma şansını yakaladığınız andan itibaren, hemen para çekme talimatı verebilirsiniz. Para çekme işleminde havale, EFT, papara, ecopayz seçeneklerinin, bitcoin kripto para seçeneğinin kullanımda olduğunu göreceksiniz. Para çekme talimatının gerçeğe dönüştürülmesinde en düşük ödeme miktarı, en yüksek ödeme miktarı önemlidir. Bu miktarlar 100 TL ve 25.000 TL olacak şekilde belirlenmiştir. En fazla 20 dakikada para çekme işlemini yapacaksınız.

Pasgol Finansal İşlemlerinde Komisyon Var mı?

Pasgol finansal işlemler anlayışıyla hareket ettiğinizde, bir komisyon anlayışı gündeme gelmez. Yatırdığınız paranın tamamı hesaba yansıtılır. Üzerinden herhangi bir isim ile kesinti yapılması mümkün olmayacaktır. Buna bağlı olacak şekilde, para çekme işlemlerinde de sanal cüzdanlar, hesaplar ya da kripto para seçeneklerinde herhangi bir şekilde kesinti yapılmaz. Hangi bankaya ödeme talimatı verirseniz verin, bir kesinti ile karşılaşmazsınız.