Pasgol Slot Oyunları

Pasgol slot oyunları, Netent, Amatic, Pragmatic Play, EGT gibi oyun yazılım firmaları tarafından geliştirilen online oyunlardır. Slot oyunlarını oynamanız için öncelikle siteye üye olmanız gerekir. Daha sonra yatırım yaparak tüm oyunlarına katılabilirsiniz. 

ŞİMDİ GİRİŞ YAP!

 

Pasgol Slot Çeşitleri Nelerdir? 

Ancak Pasgol casino kategorisinde 1.000’in üzerinde slot oyunu seçeneği sunmuştur. Slot oyunlarının tasarımları, ödeme oranları, isabet oranları gibi özellikleri değişiklik gösterir. Benzer şekilde oynanan bu oyunlar arasında daha çok kazanç sağlayabileceğiniz oyun seçenekleri de vardır. 

Pasgol slot altyapıları Netent, Pragmatic Play, Playson, Betsoft ve EGT’dir. Slot çeşitleri; video slotlar, klasik slotlar, jackpot slotlar olarak birbirinden ayrılmıştır. Oyun içerisinde free spin satın alabileceğiniz ve sitede daha çok tercih edilen slot oyunları için de ayrı başlıklar açılmıştır. 

Pasgol Slot Oyunları
Pasgol Slot Oyunları

Pasgol Popüler Slot Oyunları 

Pasgol slot oyunları, makaralar üzerinde belirli kombinasyonları yaparak para kazanabileceğiniz online şans oyunlarıdır. Lakin slot oyunlarının kuralları aynı olsa da daha çok para kazanabileceğiniz slot oyunları vardır. 

Pragmatic Play slot oyunları, sitede daha fazla para kazanabileceğiniz oyun seçeneklerinin olduğu altyapılardan biridir. Sweet Bonanza, Bigger Bass Bonanza gibi popüler oyunlarına sitede katılabilirsiniz. Rise Of Ra, Empire Fortune, 100 Cats gibi popüler oyunları da vardır. 

Pasgol Jackpot Slot Oyunları Nasıl Oynanır? 

Jackpot slot oyunları, havuz sistemi olan ve havuzda biriken ödülün verildiği, daha çok para kazandıran oyunlardır. EGT slot oyunları arasında yer alan jackpot slot oyunlarını oynamanız için öncelikle üye olmanız gerekir. Jeton satın alarak katılabileceğiniz oyunların kuralları ve oynanma şekli, klasik slotlardan farklı değildir. 

  • Jackpot slot oyunları, Netent, Yggdrasil, EGT, Playson altyapıları tarafından geliştirilmiştir. 
  • Fakat bu oyunlarda kazanabileceğiniz jackpot tutarları ekran üzerinde gösterilir ve jackpot kazanmanız için farklı bir şans oyununu kazanmanız gerekir. 
  • Özellikle oyunu başlatmak için ekrandaki tuşlarla özelliklerini belirledikten sonra spin tuşuna tıklayabilirsiniz. 
  • Ancak ekranda kalan 6-7 aynı sembol için para kazanabilir, bonus sembolleri ile free spin ve çarpan yükseltme bonuslarını alabilirsiniz. 
  • Jackpot kazanabileceğiniz oyuna geçtiğinizde iskambil kartları, altın sembolleri, jackpot çarkı gibi oyunları oynayabilirsiniz. 
  • Pasgol slot oyunları ile elde ettiğiniz jackpot kazançlarını oyun sonunda hesabınıza aktarır.