Pasgol Blackjack Ve Rulet Masaları

Kartını çek ya da sayını belirle! Şimdi blackjack ve rulet heyecanı Pasgol içerisinde! Birbirinden farklı masalarda oyuna katıl, şansını ve taktiklerini kullanarak kazancını artır! Pragmatic, Evolution Ya da Ezugi’den çok daha fazla lobilerde eğlenceye katıl!

Pasgol blackjack ve rulet masaları Pragmatic Play, Evolution Gaming, Ezugi, Lucky Streak ve XPRO Gaming oyun sağlayıcıları ile site içerisinde yer alıyor. Oyuncular bir üyelik ile tüm oyunlarda yerini alabilirken oyunların oynanması için gerçek para kullanılıyor.

Pasgol
Pasgol

 

Pasgol Blackjack Oyunu

Pasgol blackjack ve rulet masaları içerisinde yer alan blackjack oyunu Lucky Streak, Evolution Gaming, Pragmatic Play, Ezugi ve XPRO Gaming tarafından sunulan farklı lobilerden oluşuyor.

Oyunların içerisinde silver blackjack, platinum blackjack, lightning blackjack, one blackjack ve klasik blackjak oyunları yer alıyor.

Pasgol Blackjack Oyun Kuralları

Pasgol sitesi içerisinde yer alan blackjack oyun kuralları şöyledir;

  • Her bir oyun içerisinde ilk olarak 2 kart dağıtılmaktadır. İlk elde kart toplamı 17’den küçük olan oyuncuların kart çekmesi zorunludur.
  • Her oyunda kartlar dağıtılmadan önce belirlenmiştir olan bahsin ortaya konulması gerekmektedir.
  • Oyuncular double down, sigorta ve diğer oyun kurallarından yararlanabilir.
Pasgol Blackjack Ve Rulet Masaları
Pasgol Blackjack Ve Rulet Masaları

Pasgol Rulet Masaları

Pasgol blackjack ve rulet masaları arasında bulunan rulet masaları Pragmatic Play, Evolution Gaming, XPRO Gaming, Ezugi ve Lucky Streak oyun sağlayıcıları ile oyunculara sunuluyor.

Türk rulet, lightning rulet, the club rulet, mega rulet, rulet macao, oto rulet; instant rulet ve klasik rulet oyun masaları sitenin içerisinde farklı lobilerde yer alıyor.

Rulet Nasıl Oynanır?

Pasgol blackjack ve rulet masaları içerisinde rulet oynamak istiyorsanız tüm oyunlarda genel bir oynanış türü bulunur; ilk olarak oyuncular o el kazanacak olan sayıyı tahmin eder ve sayı için bahis belirlenilmektedir.

Lakin oyunun kazanç hesaplanması ise oyun türüne göre değişiklik gösterir. Ancak bazı oyunlar kazanç konusunda avantajlara sahiptir.

Pasgol
Pasgol